هم‌کاری با ما

خوشحال می‌شویم با ما هم‌راه شوید و در مسیری که پیش گرفته‌ایم، ما را یاری کنید. باید بگوییم «مؤسسه‌ی مطالعات تغییرات فرهنگی ایران» (مَتفا) متعلق به همه‌ی آن‌هایی است که با ما دغدغه‌های مشترکی دارند.

«مؤسسه‌ی مطالعات تغییرات فرهنگی ایران» از یادداشت‌های شما استقبال می‌کند و یادداشت‌های ارسالی شما را در سایت و شبکه‌های اجتماعی منتشر می‌کند.

اگر در پروژه‌های در دست اقدام مؤسسه صاحب‌نظر و توان‌مندی هستید، بسیار خوشحال می‌شویم ما را در جریان بگذارید تا به شکلی از توان‌مندی شما بهره‌مند شویم. پروژه‌های مطالعاتی و پژوهشی ما نیاز به تیم‌های مطالعاتی و تحقیقاتی دارد و شاید این ارتباط، زمینه‌ای برای هم‌کاری‌های علمی پیوسته و منسجم فراهم کند.

اگر ایده‌ی مطالعاتی و تحقیقاتی مشخصی مدنظرتان است که تصور می‌کنید می‌شود آن‌را در قالب «مؤسسه‌ی مطالعات تغییرات فرهنگی ایران» و ظرفیت مطالعاتی و پژوهشی‌اش پیش برد، حتماً ایده‌تان را با ما در میان بگذارید. «مَتفا» برای شکل‌دهی به گروه‌های مطالعاتی جدید، ساختار انعطاف‌پذیری دارد.

اگر مسئله‌ای ذهن شما را مشغول کرده و فکر می‌کنید در میان گذاشتن آن با «مؤسسه‌ی مطالعات تغییرات فرهنگی ایران» می‌تواند دغدغه‌ی ذهنی شما را به ما هم منتقل کند و برای آن کاری انجام شود، دریغ نکنید؛ تیری در تاریکی بزنید و مسائل و دغدغه‌های خود را از کانال‌های ارتباطی مختلف ارتباطی‌مان برای‌مان بگویید یا بفرستید.

در نگارش گزارش فعالیت‌ها و برنامه‌های‌مان هم ‌می‌توانید با ما هم‌راه شوید.

در نهایت، اگر منابع مطالعاتی و پژوهشی‌ای سراغ دارید که فکر می‌کنید دیدن آن می‌تواند به ما کمک کند، لطف بزرگی می‌کنید به ما معرفی کنید یا در اختیارمان بگذارید.

 

اگر قصد ارسال یادداشت برای سایت را دارید، ممنون می‌شویم نکات زیر را لحاظ نمایید:

حجم یادداشت‌های ارسالی، بیش از ۲۰۰۰ کلمه نباشد.

در نوشته تا حد امکان رسم‌الخط «جدانویسی» رعایت شود.

حوزه‌ی نوشته‌تان، به «مطالعه‌ی تحولات فرهنگی جامعه‌ی ایران» و موضوعات پیرامونی آن مرتبط باشد. البته دامنه‌ی این موضوع بسیار باز و گسترده است و بسیاری دغدغه‌های فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی تا حد زیادی با این حوزه مرتبط هستند.

 

* در صورت تمایل، می‌توانید با تکمیل و ارسال فرم زیر به ایمیل درج شده در قسمت پایین سایت، اطلاعات بیشتری از خودتان در اختیار ما بگذارید. شما هم می‌توانید جزء تیم مطالعاتی، پژوهشی و یا آموزشی ما باشید.

فرم مشخصات همکاران